E-posta Gönder Ekinoks Çelik İletişim Bilgileri Ekinoks Çelik Bedensel Engelli tutunma barı, Bavulluk, Valiz Ledli makyaj aynası, makyaj aynaları, valizlik, valizlikler, bavulluk, bavulluklar, tesisat süzgeçleri, paslanmaz duş süzgeci, wc fırçası, tuvalet fırçası, bedensen engelli tutamağı, duş ızgarası
 

EKİNOKS ÇELİK  | GİRİŞ  |   HAKKIMIZDA  |  ÜRÜNLERİMİZ  |   İLETİŞİM

tutunmabariengelli.com 'a Hoşgeldiniz

Engelli tutunma barları

   Ekinoks Yapı Malzemeleri Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti kuruluşunun bir hizmetidir. Daha detaylı bilgi ürün gamı için lütfen burayı tıklayınız. Tüm ürünlerimiz % 100 yerli imalattır, İstanbul Kadosan Sanayi Sitesinde bulunan kalıp tasarım, sac kesimhane ve pres fabrikalarımızda yerli sermaye ve yerli işgücü kullanılarak üretilmektedir.

  20 yılı aşan iş tecrübemiz ve güçlü referanslarımız ile Türkiye'deki bir çok otel, işyeri, okul, hastane, yönetim binaları, kamu - özel sektör yerleşkelerinde ve evlerinizde ürünlerimiz boy göstermektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerimizin taklitlerinden sakınınız.
  Ürün yelpazemizde amiral gemilerimiz Bedensel Engelli Ürünleri, Valizlik - Bavulluk, Ledli makyaj aynaları başta olmak üzere, tüm otel banyo ıslak hacim paslanmaz ürünler ile bir çok çeşit sabunluk, Paslanmaz çöp kovaları, tuvalet fırçaları gibi şık ve kaliteli tasarımlarımız yer almaktadır.

 

Engelli vatandaşlarımız için otel, hastane, pansiyon, toplantı salonları, sinema, alışveriş merkezi gibi toplu yaşam alanlarında tuvalet ve banyo ihtiyaçlarını kolayca giderebilmeleri için yapılmış yardımcı aksesuar parçalardır. Ekinoks çelik olarak yaptığımı tüm ürünlerimizde paslanmaz çelik kullanmaktayız. Ayrıca farklı engellere sahip vatandaşlarımızın tuvalet ihtiyaçlarında karşılaşabilecekleri tüm olumsuzlukları düşünerek sürekli kendimizi geliştirmekte ve sürekli yeni ürünleri ürün yelpazemize eklemekteyiz.

  Eğer sizde bir otel işletme sahibi iseniz ve otel tuvaletleri ve banyolarında engelli vatandaşlarımıza özel bir banyo ve tuvalet inşa etmek istiyorsanız talep edebileceğiniz tüm engelli tutunma barı ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Zengin ürün yelpazemizde aradığınız ürünü bulamıyorsanız o zaman ihtiyacınıza yönelik yeni bir ürün imal ettirebilmek için doğru yerdesiniz. Siz ihtiyacınızı belirtin biz %100 yerli imalathanemizde hemen kalıpları oluşturup gerekli üretim için fabrikamızı ve donanımlarımızı hazırlayalım.

  Ekinoks Çelik olarak kendi fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerimiz için tüketici haklarını koruma altına almış bulunmaktayız. Fabrikamızda engelli vatandaşlarımız için ürettiğimiz tüm ürünler yerli iş gücü, yerli sermaye ve yerli hammadde kullanmaktayız.

Unutmayın ki hepimiz bir engelli adayıyız.

 

Lütfen mamüllerimizi kullanırken karşılaştığınız tüm sıkıntıları, yada daha konforlu bir kullanım için gerekli tüm geliştirici tavsiyelerinizi info@ekinokscelik.com.tr adresinden bizlere bildiriniz.

 

 
       

..:: EKİNOKS ÇELİK ÜRÜNLERİ ::..

 

..:: EKİNOKS ÇELİK İLETİŞİM ::..

 
1- Adres & Telefon
 
EKİNOKS YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Çatalmeşe Mah. Saray Cad. No: 295 Çekmeköy - İSTANBUL
Tel : +90 (216) 526 58 50 - 51 Faks : +90 (216) 526 58 49
 
Fabrika
EKİNOKS ÇELİK METAL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Çatalmeşe Mah. Saray Cad. No: 295 Çekmeköy - İSTANBUL
Tel : +90 (216) 526 58 50 - 51 Faks : +90 (216) 526 58 49
 
2- Banka Hesap Bilgileri
 

EKİNOKS ÇELİK METAL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
GARANTİ BANKASI - DES ŞUBESİ (476)
Hesap No : 6298615
IBAN : TR47 0006 2000 4760 0006 2986 15

 
3- Vergi Kaydı 4- Mobil Site
   
Sultanbeyli V.D : 329 062 3652

Cep telefonunuza okutun

 

5- İletişim Formu 4- Diğer Sitelerimiz
 
 
www.ekinokscelik.com.tr
www.paslanmazsivisabunluk.com
www.celikcopkovasi.com 
www.makyajaynasi.com
www.ledlimakyajaynasi.com
www.valizlikbavulluk.com
www.tesisatsuzgecleri.com
www.modulersuzgecler.com
www.catikapaklicopkovasi.com
www.wcfircasi.com
www.bedenselengellitutamagi.com
www.dussuzgecleri.com
www.dusizgarasi.com
www.ekinokscelik.com.tr/mobile/
www.ekinokscelik.com
www.otelekipmanlariimalati.com
www.engellitutunmabari.com
www.tutunmabariengelli.com
www.bedenselengellitutunmabari.com
www.bedenselengelliserisi.com
www.engellidusoturagi.com
www.bedenselengelliurunleri.com
www.mafsallitutunmabari.com
www.ledisiklimakyajaynasi.com
www.makyajaynasiledli.com
www.buyuteclimakyajaynasi.com
www.ledliayna.com
www.valizlik.web.tr
www.valizlik.gen.tr
www.yapimalzemeleri.gen.tr
www.otelekipmanlari.web.tr
www.islakhacimekipmanlari.web.tr
www.engellitutamak.web.tr
www.bavulluk.net
www.tutunmabari.net
www.pedallikova.net
www.engellitutunmabari.net
www.antpaslanmaz.com
www.aydinbanyoekipmanlari.com
www.ekinoksmarket.com
www.sugideri.com
 
 

 

Anahtar Kelimeler : Bedensel engelliler serisi, engelli tutunma barları, engelli duş oturağı, engelli tutamakları, Bedensel ENGELLİ ÜRÜNLERİ, haraketli tutunma barı, mafsallı tutunma barı, engelli BANYO DUŞ OTURAĞI, bedensel engelli tutamakları, DÜZ engelli TUTUNMA barı, özgür bedensel tutunma barı, haraketli ENGELLİ AYNASI, yerden duvardan tutunma barı, 20 cm bar, 30 santimlik bar, 40 cm barlar, 50cm bar, 60 cm, PASLANMAZ engelli serisi, AÇILI tutamak, Engelliler için ayna, Valizlik otel tipi, metal valizlikleri metal bavulluk, SIRTLI VALİZLİK, Otel tipi VALİZLİK, ahşap valizlik, ağaç bavulluk, Ekinoks vale, ekinoks bavulluk, Ayaklı BAVULLUK, taşınabilir valizlik, tekerlekli, şık valizlik, Engelli tutunma barları, engelli tutamakları, engelliler için tutamak, paslanmaz tutamaklar, engelli oturakları, engelli aynası, Valizlik, otel ekipmanları, Bavulluk, makyaj aynası, ledli makyaj aynası, tesisat süzgeçleri, çelik süzgeç, paslanmaz süzgeç, modüler tesisat süzgeci, paslanmaz pedallı çöp kovası, otel çöp kovaları, çatı kapaklı çöp kutusu, paslanmaz küllük, tuvalet fırçası, wc fırçaları, kağıtlık, kağıt havluluk, kağıt verici, tuvalet kağıdı, banyo havlusu, ÇÖP KUTUSU, kağıt havluluk, bedensel engelli, engelli tutamağı, engelli oturağı, engelli aynası, aynalar, otel aynası, duş süzgeçleri, banyo ızgaraları, paslanmaz ızgara, sıvı sabunluk, şampuanlık, çelik şampuanlık, aplik, bornozluk, havluluk, L tutamaklar, engelliler için bar, tutunma barları, çelik bar, engelli açılı tutamağı, özürlü tutamakları, valiz koyma standı, reception aksesuarları, resepsiyon valizlikleri, bavul koyma yeri, sıvı sabun kutusu, kare profilden, yuvarlak çelik banyo, banyo ekipmanları, ıslak hacim malzemeleri, etajer, uzun havluluk, prinç kaplama çelik ürünler, ekinoks çelik, yapı malzemeleri, okul tuvaleti, wc malzemeleri, krom kaplama eşyalar, paslanmayan otel ihtiyaçları, sabun koymak, çelik telden imal edilmiş şampuanlık, eca, stell, stainles stell, bathroom accessories, soap, sampoo, VALİZLİK, BAVULLUK, banyo için makyaj aynaları, ışıklı ayna, çelik ayna, kollu lambalı ayna, oteldeki ayna, ENGELLİ TUTAMAKLARI, kaliteli wc fırçası, köşe şampuanlık, Sahil duşları, duş ürünleri. Ali Süzan.
 Ekinoks çelik tarafından türkiye istanbul ümraniye kadosan sanayi sitesinde üretilen bedensel engelli ürünleri. bedensel engelli tutunma barları

mafsallı tutunma barı ıslak hacim ekipmanları

 

Tüm otel ve banyoları için ıslak hacim ekipmanları imalatı İstanbul - Türkiye.

 İstanbul'da bedensel engelli ürünleri ve bu ürünlerin pazarlama ağı ekinoks çelik tarafından kurulmuştur. Kardeş kuruluşumuz olan aydin banyo ekipmanları ve beraberindeki onlarca site sizlere sürekli kaliteli ürün ve paslanmaz çelik ürünlerden sunmaktadır. Ekinoks çelik ürünleri sadece bedensel engelli tutunma barları ile kalmamakta, bunun yanısıra ledli ayna, wc fırçası, küllük, banyo askıları ve modüler tesisat süzgeçleri gibi bir çok ürün gamı ile ürünlerini siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca kendi imalatını yapmakta olan ekinoks çelik dilediğin ölçü  ve ebatlarda, dilediğiniz çelik ve paslanmaz metallerden valizlik, bavulluk engelli tutamakları, ıslak hacim ekipmanları, otel ekipmanları ve yapı malzemeleri üretme ve geliştirme yeteneğine sahiptir.
  Tüm ürünleri kendi kalıphanesinde kendi kalıpları ile üreten firmamız, İstanbulda özellikle bedensel engelli tutunma barları, ledli ayna ve bavulluk valizlik ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

 


Türk Web Ajans